Šárovcova Lhota http://www.sarovcova-lhota.cz RSS zdroj internetového portálu obce Šárovcova Lhota, Královehradecký kraj. cs info@vichjiri.cz (Jiří Vích) Fotoalbum: Sjezd rodáků 2018, 500 let obce http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=album&id=47 Wed, 12 Sep 2018 00:00:12 +0200 Článek: 500 let obce http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=89 Sjezd rodáků a přátel obce v obrazech Sat, 04 Aug 2018 00:00:00 +0200 Článek: Obecní hospoda http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=88 Pronájem Obecní hospody Sun, 29 Jul 2018 00:00:00 +0200 Fotoalbum: Rybářské závody 2018 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=album&id=46 Tue, 15 May 2018 20:27:37 +0200 Úřední deska: Závěrečný účet obce 2017 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=91 Tue, 15 May 2018 20:11:44 +0200 Článek: Rybářské závody http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=86 Rybářské závody Mon, 07 May 2018 00:00:00 +0200 Aktualita: Zvičina http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=aktualita&id=78 V sobotu 5. května 2018 se koná 51. ročník ...   Thu, 26 Apr 2018 18:05:19 +0200 Aktualita: Čarodejnice http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=aktualita&id=77 Pondělí 30. 4. 2018 od 17 hodin na návsi   Thu, 26 Apr 2018 17:58:59 +0200 Článek: LHOTECKÝ KRÁL http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=85 18. ročník Šachového turnaje Sat, 21 Apr 2018 00:00:00 +0200 Aktualita: Hasičský bál http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=aktualita&id=76 V pátek 23. února 2018 od 20 hodin ....   Tue, 20 Feb 2018 18:18:27 +0100 Fotoalbum: Kalendář obce na rok 2018 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=album&id=45 Sat, 10 Feb 2018 14:56:44 +0100 Úřední deska: Návrh rozpočtu obce Šárovcova Lhota na rok 2018 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=90 Sat, 10 Feb 2018 14:35:26 +0100 Úřední deska: Pronájem Obecní hospody http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=89 Sat, 20 Jan 2018 15:17:25 +0100 Úřední deska: Záměr č.2/2017 pronájem Obecní hospody http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=88 Tue, 31 Oct 2017 20:30:28 +0100 Úřední deska: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=87 Mon, 11 Sep 2017 16:48:05 +0200 Kalendář akcí: 30. prosince Dětský Silvestr http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Fri, 30 Dec 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 3. prosince Mikulášská nadílka http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Sat, 03 Dec 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 27. listopadu 1. Advent - rozsvěcení stromečku http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Sun, 27 Nov 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 11. listopadu Svatomartinská husa http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Fri, 11 Nov 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 4. září Rozloučení s prázdninami http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Sun, 04 Sep 2016 00:00:00 +0200