Šárovcova Lhota http://www.sarovcova-lhota.cz RSS zdroj internetového portálu obce Šárovcova Lhota, Královehradecký kraj. cs info@vichjiri.cz (Jiří Vích) Úřední deska: Závěrečný účet obce za rok 2016 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=86 Sat, 20 May 2017 21:20:25 +0200 Fotoalbum: Maškarní 2017 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=album&id=42 Tue, 21 Mar 2017 19:02:56 +0100 Úřední deska: Schválený rozpočet na rok 2017 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=85 Tue, 21 Mar 2017 18:58:03 +0100 Článek: Maškarní rej http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=78 Plný sál pohádkových bytostí Sat, 18 Mar 2017 00:00:00 +0100 Úřední deska: Usnesení ze zasedání OZ 2017 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=84 Wed, 15 Mar 2017 17:50:24 +0100 Článek: Zapomenutý čert http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=79 Karetní klání ve Lhotě Fri, 10 Mar 2017 00:00:00 +0100 Aktualita: Maškarní rej http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=aktualita&id=69 Obec Śárovcova Lhota a Lhotecké maminy Vás srdečně zvou v sobotu 18. března 2017 od 16 hodin v sále Obecní hospody na Maškarní rej … Tue, 28 Feb 2017 17:41:47 +0100 Aktualita: Samosběr brambor http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=aktualita&id=68 Zemědělská a. s. Mlázovice nabízí akcionářům, zaměstnancům a pronajímatelům pozemků, možnost samosběru brambor za zvýhodněné ceny … Tue, 28 Feb 2017 17:33:04 +0100 Aktualita: Drtič větví http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=aktualita&id=66   Naše obec pořídila s podporou dotace  z programu „Čistá obec, čisté město, čistý kraj“ v roce 2016 Královéhradeckého kraje drtič větví … Mon, 27 Feb 2017 17:44:55 +0100 Úřední deska: Rozpočet 2017 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=83 Tue, 21 Feb 2017 19:00:56 +0100 Úřední deska: Návrh rozpočtu obce na rok 2017 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=uredni_deska_detail&id=82     Wed, 08 Feb 2017 18:35:06 +0100 Kalendář akcí: 30. prosince Dětský Silvestr http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Fri, 30 Dec 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 3. prosince Mikulášská nadílka http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Sat, 03 Dec 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 27. listopadu 1. Advent - rozsvěcení stromečku http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Sun, 27 Nov 2016 00:00:00 +0100 Článek: Pronájem Obecní hospody http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=76 Obec Šárovcova Lhota pronajme od 1.2.2017 Obecní hospodu Sun, 20 Nov 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 11. listopadu Svatomartinská husa http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Fri, 11 Nov 2016 00:00:00 +0100 Kalendář akcí: 4. září Rozloučení s prázdninami http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=home Sun, 04 Sep 2016 00:00:00 +0200 Článek: Pronájem obecního bytu http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=75 Záměr B1/2016 pronájem bytu 2+1 Thu, 01 Sep 2016 00:00:00 +0200 Fotoalbum: Turnaj obcí v curling 2016 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=album&id=40 Sun, 10 Apr 2016 17:28:52 +0200 Článek: Pohár obcí v curlingu 2016 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=clanek&id=74 Sat, 09 Apr 2016 00:00:00 +0200 Fotoalbum: Strašidelná cihelna 2015 http://www.sarovcova-lhota.cz/?page=album&id=39 Wed, 02 Sep 2015 10:30:14 +0200